Обласна нарада з питань фізичного виховання учнів закладів освіти Запорізької області

16 вересня 2021 року в спортивному залі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася обласна нарада керівників методичних об'єднань учителів з фізичної культури закладів освіти Запорізької області.

Знайшли сили, час та бажання, проявили активність 34 фахівця нашої галузі. Керівники наради - Олена Аксьонова, Юлія Півненко.

Як воно було:

 • нарешті зустрілися;

 • визначилися з приблизними термінами проведення основних проєктів обласного рівня;

 • уточнили формат проведення шкільного турніру з Алтимат фризбі, учнівської олімпіади, Cool Games, Дитячої легкої атлетики;

 • взяли участь у майстер-класі Тетяни Матвіїшиної з приводу підготовки учнів до виконання естафет "Конвеєр", "Слалом", "Коло", "Класики".


Фотоальбом

Кафедра РПЗСЖ
Обласний семінар-практикум зі скандинавської ходьби

15 вересня 2021 року в спортивному залі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум "Вплив скандинавської ходьби на розвиток здоров'я дітей і підлітків". Долучилися до заходу 13 учасників.

Керівник семінару - Тетяна Сироткіна:


Фотоальбом від Олени Аксьонової

Фотоальбом від Оксани Столярчук

Кафедра РПЗСЖ
Вебінар «Дидактичний потенціал електронного контенту в освітньому процесі»

15 вересня 2021 у межах Тижня освіти дорослих відбувся вебінар «Дидактичний потенціал електронного контенту в освітньому процесі» для вчителів інформатики, основ здоров’я та всіх зацікавлених осіб. Тема виявилася справді актуальною. До її обговорення долучилося 60 педагогів закладів освіти Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей.

Під час вебінару учасники:
-з’ясували значення терміну "контент";
- дали визначення поняття "дидактичний потенціал";
- розглянули класифікації контенту та його характеристики;
- уточнили “базову комплектацію” навчального контенту та методичні особливості його застосування;

Кафедра РПЗСЖ
Рецепти успіху інклюзії

13 вересня 2021 року в межах Тижня освіти дорослих – 2021 відбувся вебінар "Рецепти успіху інклюзії". Учасники вебінару ділилися своїм досвідом та разом складали рецепт успішної взаємодії всіх учасників процесу інклюзивної освіти.


Дивитися відеозапис вебінару

Отримати електронний сертифікат учасника


Корисні посилання:

Кафедра РПЗСЖ
Міжнародний Тиждень освіти дорослих - 2021

З 11 по 17 вересня 2021 року у межах Міжнародного Тижня освіти дорослих - 2021 фахівцями Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти будуть проведені тематичні науково-методичні заходи (майстер-класи, форсайт-сесії, вебінари та ін.) для різних категорій освітян. Учасники отримають електронні сертифікати.

Запрошуємо до участі!


ПЛАН ЗАХОДІВ ТИЖНЯ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ – 2021

Кафедра РПЗСЖ
До початку навчального року - готові!

Відповідно до плану роботи Інституту на 2021 рік, в межах Серпневих педагогічних студій - 2021, 20 серпня 2021 року відбувся майстер-клас "Фізкультура за Навігатором здоров'я - 2025" (керівник - Олена Аксьонова). Активно та завзято відпрацювали на майстер-класі 31 учитель фізичної культури закладів освіти різного типу з Комунарського, Дніпровського, Вознесенівського, Хортицького, Олександрівського, Заводського районів м.Запоріжжя, а також з м.Токмак, з Долинської сільської ради, Широківської ОТГ, з Роздольської сільської ради Запорізької області.


Упродовж майстер-класу учасники:

 • ознайомилися з концептуальними засадами та матрицею "Навігатора здоров'я - 2025";

 • визначилися з методичними прийомами, які тягнуть методику уроку фізичної культури в минуле;

 • опанували моделі рухових завдань за "Навігатором здоров'я - 2025".


Фотоальбом

Кафедра РПЗСЖ
Завершилась серія тренінгів «Професійна діяльність асистента вчителя в інклюзивному освітньому середовищі»

Літо – не  тільки час  для відпочинку, релаксу та відпусток. Це ще й нагода підвищити рівень кваліфікації, підготуватися до викликів сучасності, до змін, які відбуваються в Новій українській школі. Саме тому з 07 по 15 червня та з 16 по 25 червня 2021 року ми, співробітники кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у дистанційному форматі провели тренінг «Професійна діяльність асистента вчителя в інклюзивному освітньому середовищі».

Цифри та факти про тренінг:

 • 6 груп;

 • 3 тренери;

 • 14 днів;

 • 181 учасник

 • 18 вебінарів

 • 543 перевірені роботи.

По закінченні навчання учасникам було запропоновано відповісти на запитання анкети зворотного зв’язку «Коефіцієнт корисної дії тренінгу». 

Кафедра РПЗСЖ
Фінішували тренінги "Нова фізкультура в НУШ" (початкова школа)

Шановні колеги! Завершилися тренінги "Нова фізкультура в НУШ" (початкова школа). Цього разу (з 07 по 26 червня 2021 року) працювали чотири групи. Й тренінг вдало та якісно завершили 138 учасників. Більшість з них все ж таки планують викладати предмет "фізична культура" в початковій школі з наступного навчального року.

На цій сторінці вашій увазі - загальна інформація про тренінги, рейтинг активності учасників тренінгу по групам, а також, на жаль, інформація про тих учасників, хто так і не зміг знайти в собі опції, щоб фінішувати.

Дякую всім, хто дістався фінішу, за вашу активність, ваші відгуки та побажання. Все це обов'язково буде враховано на наступних тренінгах.

Кафедра РПЗСЖ
КПК учителів фізичної культури фінішували

Завершено курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури закладів освіти всіх типів. Починаючи з 31 травня 2021 року 20 педагогів у дистанційному форматі опрацьовували теми суспільно-гуманітарного та фахового модулів.

16 травня 2021 року потужним ривком у вигляді педагогічної практики 19 осіб вдало завершили програму курсів. Один слухач не знайшов у собі опції подолати запропонований науково-методичний марафон.


Рейтинг активності учасників групи

Кафедра РПЗСЖ